EXPRESSFOTO Jarosław Kasprzyk
ul. Pomorska 48, 50-219 Wrocław, Dolnośląskie
tel. +48 501 779 779

VIDEOFILMOWANIE I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Każdy film rozpoczyna się czołówką - z napisami, efektami znanymi z telewizji i filmu, podkładem muzycznym - wykonaną zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami klienta.
Na taśmie video przy wykorzystaniu kamer wysokiej jakości /tzw. trzyprzetwornikowych -3CCD, dających najwyższą jakość obrazu i dźwięku/ uwieczniamy przebieg całej uroczystości, spotkania, imprezy i - co ma ogromne znaczenie - profesjonalnie montujemy pamiątkowy film według obowiązujących prawideł.
Jesteśmy, oczywiście, do dyspozycji klienta i zawsze chętnie otwieramy się na propozycje, podpowiedzi, sugestie i jeśli tylko realizacja powstających na gorąco scenariuszy jest technicznie możliwa, staramy się wykorzystać pomysły klientów.
Film realizowany jest przez profesjonalnych operatorów z długoletnim doświadczeniem, montaż wykonywany przez zawodowych montażystów - wszystko na nowoczesnym sprzęcie i materiałach najwyższej jakości.
Efektem naszej pracy jest film o charakterze reportażowym - rzecz jasna, w tylu egzemplarzach, w ilu jest to potrzebne. Możemy zapisać go na płytach DVD, gdzie możemy wykonać interaktywne menu wyboru scen lub kasetach VHS, zgodnie z wymaganiami klienta. Obraz i dźwięk zapisany jest w najwyższej jakości

Firma nasza wykonuje również usługi polegające na przegrywaniu materiału filmowego z kaset VHS i kaset z kamer na płyty DVD /aktualnie mamy bardzo dobrą, promocyjną cenę na tego typu usługi/