EXPRESSFOTO Jarosław Kasprzyk
ul. Pomorska 48, 50-219 Wrocław, Dolnośląskie
tel. +48 501 779 779

WIDEOFILMOWANIE I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

     Możemy wykonać usługę kompleksową, obejmującą ślub w kościele lub urzędzie, plener i imprezę weselną lub tylko któryś z tych elementów.
     Zamawiając jednocześnie zdjęcia i film z całości imprezy, możecie Państwo liczyć na rabat lub dodatkową usługę gratis.
     Zgodnie z zasadą "nasz klient, nasz pan", staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb konkretnego klienta, tak aby był on zadowolony z wykonanej przez nas usługi. Jedni chcą mieć dużą ilość zdjęć w formacie tradycyjnej pocztówki, inni wolą mniejszą liczbę ujęć jednak w większym formacie.
     Sugerowaną przez nas formą obsługi fotograficznej ślubu jest wykonanie dużego albumu zawierającego zdjęcia w formacie min. 13x18, dokumentujące przebieg całej uroczystości od błogosławienia w domu, poprzez ślub w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, sesję plenerową do imprezy weselnej wraz z tradycyjnymi oczepinami.
  


 

      Uważamy, że przy tak ważnym i niepowtarzalnym wydarzeniu, jakim jest ślub i wesele, należy zlecić wykonanie tej usługi zawodowcom, którzy mają doświadczenie w tego typu pracy. Byliśmy już na setkach takich uroczystości, wiemy, które momenty są najważniejsze i jak pokazać je na zdjęciach czy w filmie. Wykonane przez nas zdjęcia i filmy stanowią pamiątkę, do której często się powraca.

       Cena usługi tego typu nie jest stała gdyż jest uzależniona od bardzo wielu czynników /formatu, ilości ujęć, rodzaju papieru , obróbki cyfrowej – w odniesieniu do zdjęć, a jeśli chodzi o film - rodzaju montażu, scenariusza itp./
   Odrębnie dostosowujemy się do potrzeb i wymagań każdego klienta. Przy bezpośrednim spotkaniu przedstawiamy naszą ofertę i wyceniamy wartość usługi zgodnie z jego zapotrzebowaniem, bo każdego traktujemy indywidualnie.
       Nie musimy też nadmieniać, że pracujemy na profesjonalnym sprzęcie zabezpieczającym najwyższą jakość wykonanych usług. Stosujemy przeróżne nakładki rozpraszające, zmiękczające światło lamp błyskowych, filtry oraz najwyższej klasy sprzęt filmowy i montażowy umożliwiające osiągnięcie wymaganych efektów.