EXPRESSFOTO Jarosław Kasprzyk
ul. Pomorska 48, 50-219 Wrocław, Dolnośląskie
tel. +48 501 779 779

VIDEOFILMOWANIE I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

     Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w każdych okolicznościach wymagających obecności fotografa. Obsługujemy wesela, chrzciny, komunie, imprezy rodzinne, spotkania firmowe i towarzyskie - czyli te, po których pozostać powinna w albumach pamiątka w postaci zdjęć.
     Konsekwentnie odradzamy wykonywanie zdjęć przez samych uczestników imprezy - po pierwsze, przeszkadza im to w korzystaniu z wszystkich dobrodziejstw uroczystości, przyjęcia, spotkania, po drugie, jedynie profesjonaliści gwarantują wyrównaną, doskonałą jakość techniczną fotografii i ciekawe ujęcia. To właśnie zawodowy fotograf dysponujący nowoczesnym sprzętem, dodatkowymi akcesoriami oraz wiedzą jest w stanie skupić się w pełni na swoim zadaniu, co w większości sytuacji bywa warunkiem wykonania dobrych zdjęć.
     Wykonujemy zdjęcia zarówno w trakcie uroczystości i imprez, jak fotografie pozowane w plenerach, których w naszym mieście jest wiele i bardzo pięknych. Jesteśmy też w stanie zaaranżować plenery zgodnie z życzeniem klientów.
     Poza tym zawodowiec ma nad najbardziej nawet utalentowanym amatorem zasadniczą przewagę - ma wpływ na procesy wywoływania, a więc wiele rzeczy może skorygować także na tym etapie obróbki.